Večer s hudbou

Huslistka Barbora Botošová


Utorok 19. a 26. septembra od 18:30

Huslistka Barbora Botošová, vnučka legendárneho Jána Berkyho Mrenicu staršieho , naša slovenská Cinka Panna. V klavírnom sprievode Vám pripomenie silné zážitky hudbou z najznámejších filmov a muzikálov, nebudú chýbať ani klasické melódie a najznámejšie evergreeny.

Degustácia vína a jedla

riadená degustácia - pripravujeme

degustácia vína spojená s ochutnávkou jedál kačacích a husacích hodov


Rezervácie:

  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Večer s hudbou

JaZz Belles


Štvrtok, 14. septembra od 19:00

Projekt JaZz Belles je unikátnym spojením dvoch nadaných študentiek konzervatória, ktoré spája láska k hudbe. Repertoár zostavy tvoria prevažne štandardy jazzových velikánov v zaujímavých úpravách s prvkami latino hudby, soulu a blues. Nechýbajú v ňom však ani aj známe funkové a popové skladby v príjemných aranžmánoch.Zuzana Kováčová (spev, saxofón): študuje saxofón u Dušana Húščavu, no už od detstva sa prezentuje spevom. Inšpirujú ju jazzové legendy ako Ella Fitzgerald, Billie Holliday a Sonny Stitt.

Juliána Gazdagová (saxofón) je absolventka hry na saxofón u Miloslava Suchomela, no stále súkromne študuje u Radovana Tarišku. Vychádza z tvorby legendárnych saxofonistov ako Charlie Parker, Cannonball Adderley, avšak inšpiruje ju taktiež súčasný Kenny Garrett.

Hudba tohto zoskupenia predstavuje unikátny ženský pohľad na odkaz vyššie spomenutých hudobných velikánov. Každý z poslucháčov si v repertoári zaručene nájde to svoje.